Syta Micha Trenerki z indykiem 80 g - miękkie przysmaki treningowe dla psów

Miękkie trenerki Syta Micha z indykiem to monobiałkowe, lekkostrawne przysmaki idealne dla psów wrażliwych i alergików. Chude mięso wspiera odporność, układ nerwowy i zdrową sierść. Aromatyczne, miękkie kąski świetnie sprawdzają się podczas treningu. W opakowaniu strunowym.

9,50 zł

Produkt dostępny

Indeks
SM-462413

Darmowa dostawa

od 299 zł

 dowiedz się więcej
Sposoby dostawy
Sposoby płatności
Zwroty i reklamacje

Miękkie przysmaki dla psa trenerki z indykiem Syta Micha

Bezzbożowe trenerki z indykiem od Sytej Michy to miękkie, aromatyczne przysmaki stworzone dla psów, które potrzebują lekkiej, delikatnej nagrody podczas treningu. Indyk jest mięsem chudym i lekkostrawnym, dlatego świetnie sprawdza się u psów z wrażliwym układem pokarmowym oraz u alergików. Dostarcza pełnowartościowego białka, witamin A i E wspierających odporność oraz selenu, cynku, miedzi i fosforu odpowiedzialnych za mocne kości i prawidłową przemianę materii. Taka kompozycja składników wspomaga również pracę układu nerwowego i pomaga utrzymać zdrową, lśniącą sierść. Dzięki niskiej zawartości tłuszczu i cholesterolu, trenerki z indykiem mogą być podawane psom z nadwagą, psom na diecie redukcyjnej oraz czworonogom z chorobami serca. Małe, miękkie kawałki ułatwiają podawanie smaczka w czasie nauki nowych komend i wzmocnienie pozytywnych zachowań. Szczelne opakowanie strunowe pozwala zachować świeżość i odpowiednią konsystencję po otwarciu.

Zalety produktu:

  • miękkie, aromatyczne smaczki idealne do treningu
  • monobiałkowe – wyłącznie na bazie indyka
  • lekkostrawne, polecane dla alergików i psów wrażliwych
  • niska zawartość tłuszczu – dobre dla psów z nadwagą i chorobami serca
  • bez zbóż, glutenu, soi, kukurydzy, cukru i sztucznych dodatków
  • małe, pachnące kawałki na jeden kęs
  • nie kruszą się i nie brudzą kieszeni
  • wygodne opakowanie strunowe
  • odpowiednie dla psów w każdym wieku

Miękkie trenerki z indykiem Syta Micha to lekkostrawne, aromatyczne przysmaki idealne dla psów wrażliwych, alergików i czworonogów będących na diecie. Ich delikatny smak i miękka struktura świetnie motywują psa podczas treningu.

Miękkie trenerki Syta Micha to przysmaki, które mają wielką szansę stać się ulubioną nagrodą Twojego psa. Każdy wariant smakowy ma swój charakter, więc możesz dobrać je do preferencji psa albo urozmaicić mu codzienny trening. Jeśli ta wersja przypadnie mu do gustu, warto spróbować też innych — każdy wariant to nowy zapach, nowa motywacja i jeszcze większa chęć do współpracy.

Waga: 80 g
Skład: 99% indyk, 1% gliceryna roślinna
Składniki analityczne: białko - 53.00%, tłuszcz - 26.50%, wilgotność - 8.00%, popiół surowy - 9.70%, włókno surowe - 1.10%
Kaloryczność: 457.3 kcal/100g

Kod produktu SM-462413
Producent Manufacturer image
Napisz opinię o produkcie:
Napisz opinię o produkcie: Syta Micha Trenerki z indykiem 80 g - miękkie przysmaki treningowe dla psów
loader
Ładuję...

check-circle Dodano Twoją recenzję do moderacji.

Oferty podobne

Bult - Serdelki z drobiem 12 szt. - naturalna przekąska drobiowa dla psa 1
6,90 zł
Bult EKO - Kurza Pierś 50 g - suszony przysmak w ekologicznym opakowaniu dla psa 1
9,99 zł
Bult - Indycze łapy duże 1 szt. - naturalny gryzak z indyka dla psa 1
3,40 zł
Bult - Chipsy z kaczką 100 g - karma uzupełniająca z kaczką dla psów 1
5,90 zł
Bult - Indycze łapy duże 10 szt. - naturalny gryzak z indyka dla psa 1
23,90 zł