Chris Christensen Spectrum One Conditioner 473 ml - odżywka dla psów szorstkowłosych

Chris Christensen Spectrum One Conditioner to odżywka, która nawilża i skutecznie pielęgnuje szatę szorstkowłosego pupila. Efekt jest natychmiastowy – silna, zdrowa, lśniąca szorstka sierść, łatwiejsza do układania dzięki odpowiedniemu nawilżeniu.

79,50 zł

Produkt dostępny

Indeks
CC-204

Darmowa dostawa

od 299 zł

 dowiedz się więcej
Sposoby dostawy
Sposoby płatności
Zwroty i reklamacje

Chris Christensen Spectrum One Conditioner to odżywka, która nawilża i skutecznie pielęgnuje szatę szorstkowłosego pupila. Efekt jest natychmiastowy – silna, zdrowa, lśniąca szorstka sierść, łatwiejsza do układania dzięki odpowiedniemu nawilżeniu. Spectrum One Conditioner połączona z octem jabłkowym chroni naskórek przed utratą wilgoci, jednocześnie skraca czas suszenia, zapewniając piękny efekt końcowy w krótszym czasie. Odpowiednie nawilżenie nawet najgłębszych warstw sierści bez pozbawienia odpowiedniej tekstury i objętości.

Sposób użycia:
przed użyciem można odżywkę rozcieńczyć w stosunku 1 do 8 części wody. Delikatnie wmasować odzywkę w mokrą, czystą sierść, po czym dokładnie spłukać ciepłą wodą.

Kod produktu CC-204
Producent Manufacturer image
Napisz opinię o produkcie:
Napisz opinię o produkcie: Chris Christensen Spectrum One Conditioner 473 ml - odżywka dla psów szorstkowłosych
loader
Ładuję...

check-circle Dodano Twoją recenzję do moderacji.

Oferty podobne

Groom Professional Coat Repair Conditioner odżywka do każdego typu sierści 500 ml
47,90 zł
Espree Rainforest Conditioner 355 ml
53,50 zł
Iv San Bernard DIY Long Coat Conditioner 300 ml - odżywka do sierści długiej
57,00 zł
Bio-Groom Groom'n Fresh 355 ml - odżywka eliminująca nieprzyjemne zapachy
71,30 zł
Dr Lucy Hydravital Conditioner - odżywka nawilżająco-regenerująca z aloesem
Już od 40,90 zł